O mnie

sylwia-sacherska-miniDoświadczenia z dzieciństwa w roli pacjenta ukierunkowały moje zainteresowania na medycynę i fizjoterapię. Pierwszy kontakt z chorym w trakcie praktyk, potwierdził, że to jest to, co chcę robić i dokonałam właściwego wyboru.

Jestem absolwentką Medycznego Studium Nr 4 w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademia Medyczna w Warszawie). Doświadczenie zawodowe podczas studiów  zdobywałam w wiodących placówkach oraz ośrodkach takich jak: Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha 1a w Warszawie, Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki, Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie i inne. Po ukończeniu studiów pracowałam w Przychodni Rehabilitacyjnej w Warszawie ul. Wasilkowskiego 4 oraz w Ośrodku Rehabilitacyjnym „Ostrowia” na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej  w Wólce Ostrożeńskiej k. Garwolina.

Zawód fizjoterapeuty wymaga nieustannego pogłębiania swojej wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności, dlatego też uczestniczę w kursach zawodowych w ramach kształcenia podyplomowego, co jest udokumentowane certyfikatami:

  • terapia manualna wg szkoły niemieckiej
  • PNF podstawowy i rozwijający
  • kinesiology taping
  • nowoczesne metody leczenie stawu kolanowego

W pracy zawodowej kieruję się mottem aby dać siebie tyle innym, ile sama chciałabym otrzymać. Zapraszam na mój profil na portalu ZnanyLekarz.pl, gdzie zamieszczone są opinie pacjentów na mój temat. Oto link do mojego profilu: www.znanylekarz.pl/sylwia-sacherska/fizjoterapeuta/grodzisk-mazowiecki.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładowych opinii pacjentów z w/w portalu:

znanylekarz-pl-opinie